01:23:51
 Frissítés
Keresés
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
Találatok száma: még 8
... Elejére 2. lap 
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 05. 08:58 | Sorszám: 228
Hoppácska, nézzétek csak, jegemac mekkora szakértő!

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ligakupa-cimvedohoz-meltoan-kezdett ...

A Nemzet Sportja is azt mondja, hogy címvédőhöz méltóan...

Na ugye, hogy ugye - mondaná a Profikám!
Szóval nem tudom, hogy mit izéltek, mindegyikőtök rosszul látta és értelmezte a tegnapi produktumot, egyedül én vagyok faszányos szagértő. :-)
Lassan olyan bognáros leszek, vagy várhidis, mert mágnestáblázni is tudok ám...
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 23:02 | Sorszám: 214
Értékeljem a mérkőzést?
Címvédőhöz méltó győzedelmesen a Sopron B ellen. Nem lehet mindig sziporkázni, mészárolni. Töjpi törp nagyon jó, remélem a többiek nemsokára felnőnek hozzá. Olyan Dzurják Csöpis. :-D
Ha vennék egy mezt, akkor nem is Tudom, hogy kinek a nevét iratnám a hátára.
Nagy kedvencem az U.Diallo és Akem Adams is.(vagy valahogy így...)

Tatabányán is nehéz lesz...

Ja, a válogatottra a tippem elsikkadt? Miért, mert reális voltam?
jegemac
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 03. 12:47 | Sorszám: 167
Mindenki el van ájulva, de nem értem, hogy miért. Jönnek ezek az eddig sehol sem bizonyított ismeretlen kapitalista csökevények, azt hiszik, hogy ők szarták a spanyolviaszt... (Érteeeed, spanyolviaszt!)
Na, meg ez a Jenner is csak sértődősködik, néha ugyan eldönt egy-egy meccset (lásd. ETO), de erre Gyula vitéz anno azt mondta, hogy: na és?
Vannak itt hollandusnak vélt Moniz bébik, világhódító spanyol leszármazottak, mi vagyunk mi, egy gyarmat?
Nem jó felé halad szeretett Ferencvárosunk, hol van már amikor sajátunknak érezhettük a csapatot, Bartha Lacival, majd Maróti Bélussal a sorainkban futottunk ki a ződ gyepre és rettentettük el az ellent... Aztán Pruki tanár úrral bronzérmet is szereztünk, Monizzal mit szereztünk, mondjátok meg Béláim?

Stadion? Lelassult az építkezés, ráadásul másodosztályú a kivitelezés, a sarkokban nem is ér össze...
Igazuk volt azoknak, akik azt mondták, hogy addig nem szabad a régit lebontani, míg nincs kész az új. A réginek volt sarka, ennek miért nincs? Átverés az egész! Ébresztő!

Válogatott? Ugyan kérem, ezt a kérdést is lássuk reálisan! (Ahogy Tutus szokta volt láttatni)
Románia - Magyarország 3-0 (sima zakó, az eredmény ránk nézve lesz hízelgő...)

Más.
Volt itt kérem szépen időközi választás valahol Budapesttől nem messze, talán Szigetszentmiklóson. Észre tér a nép, sosem volt nagyságrendű különbség, szarrá nyerte magát a baloldal. Ugye, hogy nem érdemes kiskirálykodni, spanyolviaszoszni...
Reszkess narancssárga, jön a piros/kék/sárga (nézz oda a sárga mindenhol ott van...)!
Szóval szeretném, ha még legalább 10-20 további időközi választást nyerne a baloldal, minél nagyobb arányban, annál jobb...
Biztos, ami biztos... (Természetesen a megoldás a pontok (...) között van.)

jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 31. 23:26 | Sorszám: 85
Hazaértem. A második játékrész után sem változott a véleményem.
Szerintem pár játékosunk erőnléti gondokkal is küzd.
Tudom, a győzedelmesent nem kell megmagyarázni...
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 31. 19:55 | Sorszám: 83
Élőben kiábrándító.
A szezon eddigi leggyengébb játéka...
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 29. 20:33 | Sorszám: 16
FTC - Kecskemét 4-1
Mészárlás!
Téma: Fradisták szabadon bármiről
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 29. 15:32 | Sorszám: 14
Megnézem egy tippike erejéig, hogy mobilról is működik-e.

Ferencváros - Kecskemét 4-1
Mészárlás!!!
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 29. 15:26 | Sorszám: 13
Jó helyen járok?
Lehet itt kérem szépen olyat mondani, hogy:
Csodálatos Ferencváros, győzedelmesen!?
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...