00:38:07
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Láttátok? (2)
... Elejére 1. lap 
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 02. 10:28 | Sorszám: 72
hát igen, a kormánypárt nem igazán hálás a hatalmát megalapozó aktivistáknak, önkénteseknek.
avagy mindenki annyit ér, amennyit kilobbizik magának.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 02. 02:14 | Sorszám: 71
Én majd minden nap benéztem oda, sajnálnám, ha megszűnne.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 02. 02:13 | Sorszám: 70
Hát szerezzen pénzt!
Elvégre a "jobboldal" van hatalmon, ha nem tévedek.
Bár sajnos a "jobboldaliak" ebben jóval bénábbak, mint a komcsik, meg a libsik.
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 01. 20:06 | Sorszám: 69
pardon, hogy közbeszólok...
Az igazság keresés és annak kimondása,nem köthető nációhoz, de van egy fajta orrv kóntroll, amely nem tűri az igazságot, ezért holokárog és antiszemétkedik.
A fidesz hizeleg nekik, és ez abszurd, mert a bőünkre megy.
Lásd a zsidó befektetők liberója - mondj róla valamit!
Áder újévi üzenete egyébként nem stimmel, merthogy nem üres lappal kezd az ország, betervezve, a holokauszt emlékéve és a zsidó befektetők liberója már alig várja megkopasztásunkat. Ez volt Oerbán üzenete a Hátrtérhatalomnak, hatalomban maradásáért, no de hallgasd meg a külföldet, mi a véleménye erről?
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 01. 18:19 | Sorszám: 68
Hát, csinálj valamit!
Egyébként, az a fajta zsidózás, amit te művelsz, az inkább a zsidóknak használ!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 01. 18:16 | Sorszám: 67
Szerintem, csak elfelejtette. :-)
Márha voltak egyáltalán működésre utaló jelek az elmúlt egy-két hétben ...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 01. 18:13 | Sorszám: 66
Lendvai hol űzi a 'mesterségét', szerinted??...
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 01. 18:09 | Sorszám: 65
Ha jól tudom ezt az alapító fia üzemeltette saját munkával és költségen. Gondolom valamelyik elfogyott ( vagy elfelejtett domain nevet hosszabbítani)
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 01. 17:15 | Sorszám: 64
Mi történt????
A www.utolag.com linken ez jelenik meg:

"NOTICE: This domain name expired on 12/30/2013 and is pending renewal or deletion."

Abbahagyták?
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 29. 15:15 | Sorszám: 63
persze az a legegyszerűbb, ha nem veszünk tudomást a sértésről -
de van egy Jézus elvárás, amely szerint nincsen nagyobb vétség annál, mint aki meghasonlást okoz a reá bizottaknak és nem szólal fel a JÓ érdekében, pedig megtehetné.

Arról már nem is szólok, hogy "pofa súlyba!" volt a KÁDÁR korban, és úgy tűnik egyre inkább beletalál ebbe a Bilderberges Martonyi külügyér, aki bezzeg a libiai akciót példásan levezényelte a HÁTTÉRHATALOM ígénye szerint.
No de a minap azt birta mondani magáról, hogy hatalmas eredményeket ért el a szoimszédság politikában, és valóban, most már a románok, szlovákok és szerbek mellett az osztrákok atrocitásait is elkönyvelhetjük.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 29. 13:16 | Sorszám: 62
Ezt a linket csak te látod.
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 29. 12:13 | Sorszám: 61
Igazat adok Lendvai megitélésében...csakhogy a botrányos videót az Osztrák 1 tv csatornán mutatták be egy ünnepi rendezvény részeként.
Az utóbbi már hivatalossá teszi az ügyet -
A forgatókönyv szerint ez be volt kalkulálva, mint osztrák zsidó karácsonyi ajándék.
Kíváncsian várom a fejleményeket, ha lesz kormányzati válasz erre a sértésre?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 29. 10:38 | Sorszám: 60
Oly' annyira nem, valóba', hogy Lendvai egy "lipócia"-i aposztata biboldó, akit jószerével még zsidónak is komikus áposztrofálni, és nem mellesleg: túlzásos dolog Ausztriá-nak nevezni, sokkal inkább pesti ávós komcsinak--a Sztalin díjas Aczél Tamás és az--egy árnyalattal kevésbé "sáros"--Méray Tibor árnyékában--a korabeli Szabad Nép szerkesztőségében. Ugyhogy Lendvai még olyannyira sem "Ausztria", mint amennyire Tel Aviv Méray Tibor.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 28. 23:57 | Sorszám: 59
ugyanmá', nem "Ausztria" ...
Lendvai sem "Ausztria".
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 28. 23:18 | Sorszám: 58
Súlyos támadás történt Ausztria részéről hazánkkal szemben, de a média és a Kormány hallgat!!!! Íme a videó:
https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1#inbox/1433b0dba50b6bbd?projector=1
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 25. 14:00 | Sorszám: 57
http://www.youtube.com/watch?v=OR9TcT-x0Xk
Karácsonyi ünnepséget rendezett a református szeretetszolgálat
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 24. 11:05 | Sorszám: 56
Az MTV portál korábban a Microsoft Silverlight5 szoftverét használta a videók megjelenítéséhez ...
http://www.microsoft.com/silverlight/

Úgy tűnik, most már az elterjedtebb Adobe Flash Player-t használják. (A Youtube-on is többnyire ez van.)
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 24. 07:34 | Sorszám: 55
A "silverlight": GLORIFIKÁLT PREZENTÁLÁSA A TRIUMFÁLNI 'ARTIKULÁLANDÓ(!?) MÉDIAOBJEKTUMNAK-- ércsük ugyi?
keresztkem
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 23. 21:30 | Sorszám: 54
http://www.youtube.com/watch?v=R5UDQ0n7EPY
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 23. 20:26 | Sorszám: 53
Mi az a silverlight?
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 23. 17:48 | Sorszám: 52
de ha MTV, akkor miért mediaklikk ( klikk, click magyar nevet kitalálni már annyira nem kúúl, pl. katt), de legalább kivágták a silverlight-ot
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 23. 17:30 | Sorszám: 51
Megújult az mtv honlapja:
http://www.mediaklikk.hu/mediatar
Nem is rossz.
A Fidesz megkérhetné a honlap-készítőt, hogy nekik is szerkesszen egy hasonlót, mert ami ott lett, azt valami nagyon kutyaütő követhette el.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 20. 01:20 | Sorszám: 50
Én is úgy láttam, hogy nem viselkedett helyesen a követ úr.

http://hvg.hu/vilag/20131219_kulugy_szent_korona_osztrakok

Én azonnal kimentem volna a stúdióból, de előtte közöltem volna velük, hogy amit csinálnak, az ízléstelen.
Rohadjanak meg a szemetek!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 19. 12:05 | Sorszám: 49
Ez a kérdés még logikus is lehetne, kicsit analóg módon azzal, hogy az Egri Teológián miért is tanultunk Dialektikus Materializmust--IS(?!). Ott a bölcs professzor atyák azt adták meg válaszként hallgatói kérdésünkre, hogy: "Azért tanulunk marxizmust is, hogy pontosan és egzaktul tudjuk, MIVEL IS NEM(!) ÉRTÜNK EGYET?"
Hát ez az ATV nézés valami analóg dolog.Ugyanis hasonlóan vagyok az ottaniakkal, mint "tiszavirág". Mert naprakészen pontos és aptudét akarnék lenne abban: MIT IS UTÁLOK a mai ellenzéki politizálásban legjobban? Válasz: az ATV mentalitást.Elismerem: kissé mazochisztikus érv és gyakorlat.
keresztkem
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 18. 22:27 | Sorszám: 48
Ezt javítanám:
Nem belülről jönnek a gondolataik, hanem a klasszikus bolsevizmus régóta tanult paneleit régóta tanulták, tehát sokkal jobban képzettek.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...