15:08:45
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Bevándorlás,migráció
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 14:39 | Sorszám: 877
Ugyan. Mire a hansik kerítést építenek, mindenki Bécsben lesz, aki akar. Átmennek gyalog oszt jónapot. Ki és hogyan akadályozza meg, tán a labancok lesznek az elsők akik lövetnek? Na azt nem hiszem.
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 14. 14:37 | Sorszám: 876


Idézet:
az osztrák határzár után ittrekedtekkel


Senki sem reked itt, oda szabad az út! Csinálhatnak bár mit a sógorék.

fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 14:33 | Sorszám: 875
Vagynemrugosós Petra nekem kevésbé fontos, mint az, hogy mi lesz a határzártól délre maradt magyarok vagyonával, az osztrák határzár után ittrekedtekkel, a germán határellenőrzés tragikusan hirtelen újrabevezetése után a sógoroknál maradottakkal.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. szeptember 14. 14:31 | Sorszám: 874
Éngemet csak az érdekel, nekem mi a benyomásom rullad.
Láttam már karón varnyút.

De miről vitatkozzak, amikor nagyjából egyetértünk.
Igazából a kerítéstől eltekintve OV-val is egyetértek, nem számítva persze a megszokott lózungjait és manírjait. A lényegben igaza van, és jól képvisel bennőnket. Csak épp az érdekérvényesítő-képessége kopott meg az utóbbi időben. Úgy járt, mint a 3 kismalac, már nem sikk egyetérteni vele az Unnyóban.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 14:31 | Sorszám: 873
Interjú Nógrádi György biztonságpolitikai szakértővel a Demokratában:

http://demokrata.hu/cikk/lesz-e-nyugalom-nem-arra-tartunk
fokos
Olvasta: 4 | Válasz | 2015. szeptember 14. 14:23 | Sorszám: 872
Vitatkozz inkább! Nem akarok én próféta lenni!
Ez csak gondolatmegosztás. Egy interaktív folyamat kezdete. Leírom, ami a fórum beírásairól eszembe jut...
Az a fokos vagyok, akit Rendes Kis igazolhat, meg Mackó, meg Negyven Rabló
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 14:11 | Sorszám: 871
Figyelünk rád mint a prófétára!!!!
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 13:46 | Sorszám: 870
Kicsit figyemenkívühagyottnak érzem magam.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. szeptember 14. 13:42 | Sorszám: 869
Én ezt értem és el is fogadom. Nem buktatta fel, nem rúgott felé, ott se volt. Nekem 8.
DE ETTŐL MÉG ÚGY KEZELIK VILÁGSZERTE.
És, ha este hazafelé a sötétben a torkának szegeznek egy kést, netán elküldik neki csomagban a gyermeke fülét, akkor kinek fog magyarázkodni? majd azt mondja, nem is ér az egész! ?
És megnyugodva vérzik el, hogy hiszen nem is jogos ez az egész?
Megérte az a mozdulat? vagy az se létezett? balett-lépéseket gyakorolt? én már azt is elhiszem, ha mondod.
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 13:28 | Sorszám: 868
Nem marginális kérdés-e világ-kül-belpolitikai szempontból az, hogy egy noném tv noném operatőre elgáncsolt-e (vagy nem) egy noném szakállas vén faszt egy kölökkel?
Jamera vén fasz egy jómunkásterrorista a magafogalmazta dögöljönmegmindennemmuzulmán tempóval és ha már szar van, meneküljünk előre, próbáljuk a világnyilvánosságát magunk mellé fordítani. Szegény gyerek, desírt!
(a szenvedő, sebesült, halott gyereke képét, videóját minden létező tv és internet csatornán megtiltanám, mert a legaljasabb módon, sőt állati szintű reflexeket kiváltva ösztönözi az apákat a válaszlépésre, ami biztosan nem humánus, nem kulturált, nem emberhez méltó)
És bocs ! Azért nem marginális kérdés, mert a hangulatbefolyásolók ebből is meríthetik az ellentétkeltést.
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:51 | Sorszám: 867

A rendőr adott a férfinak nagyobb sebességet, egy másik állásból ez jól látszott, majdnem letaposták a nőt és a rendőröket. Csak magának köszönheti, hogy elesett.

tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:50 | Sorszám: 866
Persze, hogy rosszat tett.
De vajon mit érezhetett ott a rengeteg, feléje rohanó tömeg kellős közepén vállán egy többmillió Ft-ot érő kamerával? Még az is lehet, hogy halálfélelme volt. Hányszor lehet azt hallani, hogy egy rohanó tömegben aki elveszíti az egyensúlyát, azon mindenki átgázol és az illető a végén holtan marad a földön. Lehet akkor gondolkodni, hogy mi a helyes és mi a helytelen? Kötve hiszem.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:41 | Sorszám: 865
Úgy igaz ez a "kisgyermekes apát rugott fel a riporternő" sztori, mint a sínek közt fekvő kiscsaládot ütlegelő rendőrök kép.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:28 | Sorszám: 864
A magyar média is tanácstalan Asszad-ügyben. Elítélő hangú riport megy valamelyik híradóban, hogyhát a ruszkik Asszadot segítik oszt ez mekkora szemétség. mert miért is? kik is támadják Asszadot, hát az iszlámállam és társai. Hogy is van ez? Amíg Asszad volt stabilan, nem volt milliónyi menekült. Most meg van.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:25 | Sorszám: 863
Mi az az érdekes benne, amit eddigelé ne tudtunk volna?
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:22 | Sorszám: 862
Ledőlt a fal Afrika és Európa között, elszabadult a migránspokol! - bejött Kadhafi jóslata

A fokozódó európai migránsválság kapcsán az orosz média egyre gyakrabban idézi Moammer Kadhafi meggyilkolt líbiai vezető szavait, aki pár hónappal halála előtt megjósolta Európa bevándorlók általi megszállását.

"Jól figyeljetek, ti a NATO-ból! Azt a falat bombázzátok, amely eddig megakadályozta, hogy az afrikai menekültek, s velük együtt az al-Kaida terroristái elinduljanak Európába. Ez a fal Líbia. Ti ledöntöttétek. Idióták vagytok, a pokol tüzében fogtok égni, ha majd afrikai migránsok ezrei érkeznek hozzátok és az al-Kaida terroristáival szembesültök. Ez fog történni. Én sohasem hazudok, most is igazat mondok" - írta Kadhafi az orosz Zavtra lap szerkesztőségének 2011-ben eljuttatott nyílt levelében.

És valóban: becslések szerint az idei év elejétől több mint 500 ezer migráns lepte el kontinensünket, akik közül legalább négyezren (de könnyen lehet, hogy ennel jóval többen) terroristák. A migránskrízis az unió elsődleges, legsúlyosabb problémájává vált.

Orosz szakemberek szerint Európa már korántsem a legstabilabb hely a világon, amilyennek sokáig tartották. A vezető uniós államok USA-val karöltve buktatták meg a rezsimeket azokban az országokban, amelyeknek polgárai mára elfoglalták az EU-s vasútállomásokat.

Borisz Dolgov, az Orosz Tudományos Akadémia tekintélyes professzora kijelentette: teljesen egyértelmű, hogy a migránsok ilyen méretű beáramlása az amerikai-európai külpolitika következménye. Irak és Líbia tönkretétele és Bassár el-Aszad szíriai elnök megbuktatásának kísérlete az iszlám szélsőségesekkel együttműködve - így fest az Egyesült Államok és az Európai Unió politikája. Ennek eredménye a több százezer bevándorló - emelte ki Dolgov.

Véleményét osztja szinte az egész orosz értelmiség.

TASS hírügynökség nyomán K. P.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:21 | Sorszám: 861
Persze, hogy aránytalan. Ezért volt nagyon-nagyon meggondolatlan.
Hisz tudhatná: egy nyavalyás karikatúráért tucatnyi embert is le lehet mészárolni. Hű nem irigylem szegényt.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:21 | Sorszám: 860
Nézd meg ezt!

(én most nem tudom megnyitni)

https://www.youtube.com/watch?t=37&v=0c-QYChLtik&utm_source=mandiner&utm_medi ...
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:13 | Sorszám: 859
ért.

fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:12 | Sorszám: 858
Muszáj valakit találni , akit bűnbaknak lehet beállítani. Még az sincs eldöntve,mi
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:08 | Sorszám: 857
A harctéri fotósok az életükkel játszanak !
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:04 | Sorszám: 856
Soha, semmivel nem moshatja le ezt.
Ebben a vihaharabilibenben ismét tapasztalhatjuk, mennyire egyformák a ... semiták!
Root kitiltana, ha leírnám, de le kell írnom:
Öntudat (majd én megmondom, ki vagyok, te meg szépen elfogadod) szempontjából semmi eltérés nincs köztük. Azt tedd amit akarok, ha nem, tönkreteszlek, ellehetetlenítlek, lemészárollak, emlékedet eltörlöm.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 12:02 | Sorszám: 855
O.K.
Vegyük úgy, hogy rúgott.
De azért aránytalan az a megvetési hullám, ami őt éri, az esetleges vérbosszúról már ne is beszéljünk.
Az átkozódók közül senki nem veszi figyelembe a mentő körülményeket, pedig azt még a brutális gyilkosoknál is figyelembe veszik.

1. A nő dolgozott, vállán a munkáltatója esetleg többmillió Ft-t érő masinája, félti.
2. Kitőr a tömeg, amelynek ő a közepén van. Nem lehet ilyenkor baromira megijedni? Az vesse rá az első követ, aki már átélt ilyen jelenetet és nem rezelt be.
3. Utálja az arabokat, olvasott már jónéhány írást róluk, esetleg lánygyereke van és rühelli a "fényes" jövőt.
4. Az elgáncsolt apa (nagyapa?) nem a nő felé átkozódik, hanem a rendőr felé. Vajon ő ott a helyszínen nem tudja, hogy ki miatt esett el?
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 11:53 | Sorszám: 854
Azért az európai zsidóknak keményen fel van adva a lecke:
1, Dönteniük kell Izrael állam jelenlegi VALÓDI ellenségei és a saját maguk által habosított európai ellenségek között. Ők a muzulmáninvázió veszélyei miatt kiabálnak.
2, Az európában kivívott saját véleményformálói és kárpótláslenyúlási hatalmukat féltik. Ők ahhoz ragaszkodnak, hogy megmondhassák, ki a fasiszta. Ki, milyen áthallással kit nevezhet miért fasisztának. Buchenvaldot azért kérik ki maguknak, (de szép is a magyar nyelv) a marhavagonokat is (a különben fasiszta Orbán mellett kiállva), nehogy kisebbedjen végtelen szenvedésük. (ami már genetikailag is öröklődik)
3, Tökliberó álláspont.(mindegy mi lesz, úgyis mi leszünk felül). Gyüllyék mindenki üllöstést bárhova, aki nem fogad el mindent, vagy bármit, na az fasiszta.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. szeptember 14. 11:52 | Sorszám: 853
Kisebb lázadás törhet ki, amikor a migránsok megtudják, hogy nem léphetik át a magyar határt – mondta Georg Spöttle biztonsági szakértő.


Szerinte biztos, hogy nem tudta meg mindegyikük, hogy a törvényeket hogyan szigorították. Arra számít, hogy megpróbálják majd átvágni a kerítést, ami miatt több őrizetbevétel is lesz. A szakértő úgy véli: a most már szigorú börtönbüntetéseknek és kitoloncolásoknak hírük megy, és annak lesz igazi visszatartó ereje. Azonban a Georg Spöttle attól tart, hogy erőszak nélkül nem lesz megoldható a határ megvédése.

www.hirtv.hu
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...