14:57:20
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 14:30 | Sorszám: 2145
Biztosan jobb lenne. A részvétel is és az arány is. Az MSZP sötét módon az emberek megélhetésére hatott a "23 millió román", a "nyugdíjak megszüntetése" az "egészségügyi ellátás lenullázása", a "munkahelyek tömeges elvesztése" és hasonló riogatásokkal. Azóta van 4 éves tapasztalat, s azok is látják ezt, akik a Jóisten ki tudja milyen megfontolásából nem tudnak önállóan gondolkozni.
De jobb ez így, népszavazás nélkül. Azon kívül, hogy anno majd meghasadt a szívem, bele sem mertem gondolni elszakadt nemzetünk fájdalmába.

Az a nagy fene demokrácia sok esetben csak rombolni tud. Egy kis jótékony diktatúra sosem árt.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 14:17 | Sorszám: 2144
Tényleg.
Te biztos vagy abban ha ma lenen szavazás ma jobb lenne az eredmény ?
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 05. 13:12 | Sorszám: 2143
Én is szerettem, valamelyest pótolta a bajnokságot.

Más: ma 10 éve annak, hogy a böszme-Hkovács és társai hathatós segítségével adtunk egy hatalmas pofont külhoni testvéreinknek. Nem voltunk elegen.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 11:52 | Sorszám: 2142
Lehetne megint teremtorna, nagyon szerettem.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 11:41 | Sorszám: 2141

Természetesen megyek, már számolom vissza az órákat!!

Nem szeretem a hosszú téli szünetet, hiányozni fognak a hétvégi fordulók, meccsek..
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 11:41 | Sorszám: 2140
így legyen !
HAJRÁ FRADI !!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 11:41 | Sorszám: 2139
Pápa minden emberrel a saját tizenhatosa előtt fog védekezni nekünk ez a stílus ellen nem megy, ha nem szerzünk gólt az első félidőben akkor gáz lesz.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 11:27 | Sorszám: 2138
Szerintem azért osszuk el kettővel a véleményét.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 11:25 | Sorszám: 2137
Remélem döntetlen lesz Diósgyőrött, mert akkor legalább optikailag szebben feszíthetnénk a dobogón. Sajnos az őszi mérkőzésen biztosra vettem a győzelmünket, s mélységes csalódás lett a vége. Most is minden mellettünk szól, s szeretnék már egyszer egy igazi gólfesztivált látni. A 3 pont ennél sokkal fontosabb, ezért egy esetleges egygólos kínkeserves győzelmet is örömként élek majd meg, de mégis...

Ennek az MTK-nak iszonyú mázlija volt az ősz során, nem hiszem, hogy tavasszal folytatódhat. A Vidi sajnos jelenleg más kávéház, de ott is eltörhet valami. Papíron még minden lehetséges.

Jössz a meccsre?

Hajrá Fradi!
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 11:14 | Sorszám: 2136
Remélem, hogy ma este magabiztos játékkal söpörjük be a 3 pontot, lehetőleg gólokkal nyerjük meg a meccset.

Lesz egyébként ebben a fordulóban néhány érdekes meccs:
Dvtk-lilák
DVSC-MTK

Remélem, nekünk kedvező eredmények lesznek.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 09:39 | Sorszám: 2135
Légiósok: Guzmics elmondta, miért jobb a lengyel bajnokság az NB I-nél
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-guzmics-elmondta-miert-jobb-a-le ...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 09:35 | Sorszám: 2134

Hajrá Fradi !
Az év utolsó bajnokija, azért kicsit kesernyésre sikeredett az új stadion átadása, a hangulat. Nem ez vártam, hibázott itt mind a két fél.

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 05. 08:04 | Sorszám: 2133
Remélem nem lesz kemény tél, és tavaszra "nem fog hiányozni az az szép zöld fű"...

Viszont a kollégák reggel rögtön kitalálták, hogy este Fradi-mérkőzésre megyek. Zöldbe borultam...
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 20:17 | Sorszám: 2132
Fű állapota FTc
A pénteki bajnoki lesz a huszonnyolcadik alkalom amikor mérkőzést vagy legalább egy, de inkább másfél órás edzést tartanak a füvön. Az északírek elleni vb-selejtező előtti esőben kérdés volt, lesz-e meccs, ehhez képest az ellenfél játékosai azt mondták, a Premier Leagueben sem játszanak ilyen minőségű talajon. A finnek elleni meccsig minden rendben volt, akkor hat nap alatt öt meccs vagy edzés volt rajta – amúgy hetente vagy inkább tíznaponta egy meccs az igénybevétel -, ezt a terhelést novemberben, amikor a fű nem nő, más pálya is nehezen viselte volna el. A játéktér most is egyenletes, de a gyep több helyen kikopott, ez tény. Ezúttal olyan fűmagot használtunk, amely nulla Celsius-fokban is csírázik, a téli szünetben lesz ideje regenerálódni, és a gyep a tavasszal ismét kifogástalan és szép lesz.

Szekeres Tamás @ Nemzeti Sport

Igazad volt Mackó túl nagy terhelést kapott a fű.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 20:15 | Sorszám: 2131
DIGI Sport, Reggeli Start - Orosz Pál
https://www.youtube.com/watch?v=QZTOF_blCsU

Értékelő a helyzetről, Fradi
12 perc videó.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 12:37 | Sorszám: 2130
Legalább ne hazudj.
Jethro
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 12:25 | Sorszám: 2129
Milyen támadás, milyen háború, szerencsétlenek?

Rogán a sokszorosát kótyavetyélte el annak, amiért Hunvaldot lecsukták. Mi a válasz erre? Hát gyurcsány.
Lázárnak első dolga volt luxusautót béreltetni magának, húszmilliós vadászatokra jár, milliókat perkál ki zsebből, hogy ne kelljen megmondania, kivel volt külföldön, esnek ki a szekrényből a be nem vallott több tízmilliós jövedelmei, erre ma reggel ott vigyorog minden hírportálon, hogy ő nem szereti a luxust. Bele se merek gondolni, mi lenne, ha szeretné.
És ez az ember ma Magyarország második legbefolyásosabb embere. Csodálkoztok, hogy van, akinek böki a szemét?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 11:36 | Sorszám: 2128
Nem mondom, hogy hátra lehet dőlni. Ez súlyos probléma, a hazugságáradattal szemben valamit ki kell találni, mert valakinek nagyon rálépett a lábára Orbán.
De én sokkal nagyobb problémának tartom ennél azt, hogy egyes politikusaink nem képesek türtőztetni magukat. Pontosan azért, mert mindenféle külső támadást mindaddig le lehet söpörni, amíg a társadalom többségének támogatását maga mögött tudhatja a kormány. De csak addig. Az ilyen esetek, amik alább is olvashatók, nem errefelé terelik a közhangulatot.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 11:11 | Sorszám: 2127
Mackó ! támadás még erősebb :
John McCain összeszedte az Orbán kormány bűneit
http://444.hu/2014/12/04/john-mccain-osszeszedte-az-orban-kormany-buneit/

És ma újabb tüntetés lesz itthon, nem babra megy a játék.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 11:07 | Sorszám: 2126
Most nem szabad ! Győzni kell !
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 04. 11:04 | Sorszám: 2125
- Úszás, Hosszú Katinka: a világcsúccsal két számban is legyőző ellenfele még épp jókor cselekedett. Rióig még van idő Katinkának fejlődni...

Kajak-kenu: Vajda Attila mélyvénás trombózist kapott (láb). Szerintem most kellene abbahagynia az élsportot.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 09:46 | Sorszám: 2124
Megyek is, utána 3 hónapig meg csak a híreken lehet csámcsogni, meccs az nem lesz. Remélem többen kijönnek az utolsó mérkőzés miatt, no meg persze az utóbb mutatott javuló játék folytatásának reményében.

Emlékszel? A Kecsót ugyanígy 3-1 re vertük az első fordulóban, aztán meg Pápán mi lett. Remélem ugyanabba a folyóba nem lépünk...
Hajrá Fradi!
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 09:34 | Sorszám: 2123
na egy újabb dolog amiről kiderül, hogy nem teljesen úgy van ahogy megjelenik.
De ez persze nem fogja zavarni azokat akik támadnak, majd lesz más.

Pápa ellen győzni kell !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 09:10 | Sorszám: 2122
Szekeres helyreigazítást kért és kapott: A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán elhangzottakról tudósító médium helyreigazítást közölt, elnézést kért tőlem, vagyis olyanért tüntetnének ellenem, amit nem mondtam

Idézet:
A következő kérdést tette fel az egyik hallgató: ,»Mi okoz nagyobb kárt? Az, hogy a vénaszkenner miatt nem mennek be a nézők, vagy az, hogy büntetést fizet miattuk a klub rendbontás esetén?« A válaszom, és erről hangfelvétel tanúskodik, így szólt: »A saját véleményemet tudom elmondani, hiszen nem a Ferencváros vezetője, hanem a stadiont üzemeltető kft. alkalmazottja vagyok. A kár mindig kár marad, az ideális az lenne, ha semmilyen kárról nem kellene beszélni, hiszen ezt a legtöbb nyugat-európai stadionban megoldották, és egyre ritkábban fordul elő stadionon belül rendbontás. Persze esetenként van rá példa, de az, hogy a szurkolók nem jönnek be, átmeneti állapot, és egyszer majd visszajönnek. A többség visszatér, de lehetséges, hogy lesznek, akik lemorzsolódnak. Ám lesznek, talán nem hamarosan, több ezren, akik eddig a mostoha körülmények miatt nem jártak mérkőzésre, de egy igényes szolgáltatást szívesen igénybe vesznek. Egy modern stadionnak olyan réteget is meg kell tudni szólítania, amely eddig a szolgáltatások alacsony színvonala miatt távol maradt.«”
Szekeres kijelentette, szó sincs arról, hogy lecserélné a szurkolókat.
„Sohasem mondtam ilyet! Ám abban biztos vagyok, hogy ha igazán erős lesz a Fradi, sokan, akik ma még nem járnak ki mérkőzésekre, eljönnek majd szurkolni a csapatnak.”


Így természetesen teljesen más a leányzó fekvése, Szekeressel szembeni felháborodásomat törlöm.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 07:53 | Sorszám: 2121
Erről van szó, én is őt akartam felhozni.
MERT lehet úgy szeretve félteni és felhozni a hibákat, hogy KÖZBEN nem adunk lehetőséget, Bencsik meg sem próbálta ez a rohadék. És bizony kezd is terjedni jövő hétre már rá fog hivatkozni majd mindenki, lám lám...
De hagyjuk is.

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...