04:57:54
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 09:34 | Sorszám: 2123
na egy újabb dolog amiről kiderül, hogy nem teljesen úgy van ahogy megjelenik.
De ez persze nem fogja zavarni azokat akik támadnak, majd lesz más.

Pápa ellen győzni kell !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 09:10 | Sorszám: 2122
Szekeres helyreigazítást kért és kapott: A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán elhangzottakról tudósító médium helyreigazítást közölt, elnézést kért tőlem, vagyis olyanért tüntetnének ellenem, amit nem mondtam

Idézet:
A következő kérdést tette fel az egyik hallgató: ,»Mi okoz nagyobb kárt? Az, hogy a vénaszkenner miatt nem mennek be a nézők, vagy az, hogy büntetést fizet miattuk a klub rendbontás esetén?« A válaszom, és erről hangfelvétel tanúskodik, így szólt: »A saját véleményemet tudom elmondani, hiszen nem a Ferencváros vezetője, hanem a stadiont üzemeltető kft. alkalmazottja vagyok. A kár mindig kár marad, az ideális az lenne, ha semmilyen kárról nem kellene beszélni, hiszen ezt a legtöbb nyugat-európai stadionban megoldották, és egyre ritkábban fordul elő stadionon belül rendbontás. Persze esetenként van rá példa, de az, hogy a szurkolók nem jönnek be, átmeneti állapot, és egyszer majd visszajönnek. A többség visszatér, de lehetséges, hogy lesznek, akik lemorzsolódnak. Ám lesznek, talán nem hamarosan, több ezren, akik eddig a mostoha körülmények miatt nem jártak mérkőzésre, de egy igényes szolgáltatást szívesen igénybe vesznek. Egy modern stadionnak olyan réteget is meg kell tudni szólítania, amely eddig a szolgáltatások alacsony színvonala miatt távol maradt.«”
Szekeres kijelentette, szó sincs arról, hogy lecserélné a szurkolókat.
„Sohasem mondtam ilyet! Ám abban biztos vagyok, hogy ha igazán erős lesz a Fradi, sokan, akik ma még nem járnak ki mérkőzésekre, eljönnek majd szurkolni a csapatnak.”


Így természetesen teljesen más a leányzó fekvése, Szekeressel szembeni felháborodásomat törlöm.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 07:53 | Sorszám: 2121
Erről van szó, én is őt akartam felhozni.
MERT lehet úgy szeretve félteni és felhozni a hibákat, hogy KÖZBEN nem adunk lehetőséget, Bencsik meg sem próbálta ez a rohadék. És bizony kezd is terjedni jövő hétre már rá fog hivatkozni majd mindenki, lám lám...
De hagyjuk is.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 04. 00:37 | Sorszám: 2120
http://flagmagazin.hu/jobbegyenes/bayer_zsolt_a_dolgok_allasa_2
...és a hosszú írás végén egy mondat:
"De mindez nem ment fel bennünket semmi alól. Leginkább saját hibáink és bűneink alól nem."

Tehát ő is megemlíti....de mennyire másképpen, mint ez a szerencsétlen Gabcsi gyerek.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 23:34 | Sorszám: 2119
Ezerszer nagyobb kárt okozott ezzel az írással, mind bármely ballib barom.
Most mikor minden omlik lesz néhány ember a nemzeti oldalon ki úgy érzi kell jó pont a másik oldalról és mindenre hajlandóak lesznek, mert mi ebben nagyok vagyunk. Jegyezzük meg őket és azokat is akik kitartanak, végig ! Becsülettel.




tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 22:35 | Sorszám: 2118
Abszolút egyet értek! Éppen most mondtam ugyanezt a kölkömnek.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 22:32 | Sorszám: 2117
Szerintem csak egyszerűen idióta, aki képtelen a megfelelő pillanatot eltalálni.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 20:07 | Sorszám: 2116
háború az háború, aki akkor moralizál és bármi olyan lépést tesz ami az ellenséget segítség az áruló.
Mind gondolsz egy ilyen nyílt levél, egy ismert alaktól, akinek a tetvére ráadásul nem akárki mit ér el.

Ha Dobó kinyitja a kaput vagy segíti a törököt, mert a várban egyesek a védők közül sikkasztanak az rendben ? Azt neki kell elintéznie a váron belül. Törököt hívni, hogy segítsen a várvédők sikkasztási ügyében ?

Ráadásul most a döntő csaták zajlanak. kapjuk a pofonokat mindenhonnan és ekkor még innen is ???

Mindegy másként látjuk van ez így.

orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 19:22 | Sorszám: 2115
Én nem a Hegedűs ügyre gondoltam, aki simán pénzért árulóvá lett. Az én példámban nem árulásról van szó, hanem arról, hogy valaki egy fontos érdeket ( vár vádelme) kockáztatja a saját zsebe tömködésének érdekében, mikor a fontos érdek védelmére esküdött fel.

Az általad beidézett írás második fele pont erről szól.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 19:03 | Sorszám: 2114
Furcsa hasonlat.
Csak néhány szót szedtem ki a Tiedből:
Az én hasonlatom inkább: aki egy ostromlott várban kaput nyit, na az kockáztatja a várat, és nem az aki ez ellen szót emel.

Hegedűs hadnagy az Hegedűs hadnagy marad, ahogy Dobó sem láttam másként.

orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 18:11 | Sorszám: 2113
Az én hasonlatom inkább: aki egy ostromlott várban kaput nyit, hogy az harcok szünetében összeszedhesse a halottak értékeit, na az kockáztatja a várat, és nem az aki ez ellen szót emel.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 18:00 | Sorszám: 2112
Aki most ebben a helyzetben amikor mindenhonnan lövik Orbánt és ő még belép ebbe körbe az vagy áruló vagy idióta.
Ha még van is valami igaza, azt nem nyílt levélben kell megírni amit felhasználhatnak és fel fognak, erről fog szólni a következő néhány hét balliberális oldala és totálisan elbizonytalanítja a nemzeti oldalt.
Aki ebben a helyzetben a sajátjaira lő, nos azt nem felejti el az ember...
Bencsik pontosan tudta, hogy ki és hogyan fogja felhasználni az írását.
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 03. 17:56 | Sorszám: 2111
Szerintem nem áruló, 99%-ban egyetértek vele.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 17:02 | Sorszám: 2110
Bencsik Gábor !
Bencsik András ezt magyarázza majd meg. Miért lett áruló a testvére.



Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 17:01 | Sorszám: 2109
Egy rohadt áruló:
http://mandiner.hu/cikk/20141203_bencsik_gabor_baj_van_fiuk
Nem ezért mentünk ki a Békemenetekre. Nem ezért szerveztünk polgári köröket. Nem azért álltunk ki mellettetek minden fórumon, hogy ti meggazdagodjatok.



feladta magas labdát az ellenségnek, aki most ilyet nyílt levelet ír az dögöljön meg.

lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 15:41 | Sorszám: 2108

Nagyon tetszettek a góljaink, gyors, agresszív labdaszerzés, majd hatékony, dinamikus támadás vezetések.

Remek volt a játék a Kecskemét ellen, és tegnap is, már alig várom a Pápa elleni meccset, a hideg sem érdekel...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 15:18 | Sorszám: 2107
Ez sem sokkal bővebb összefoglaló, ráadásul kizárólag csak a gólokra koncentrál, de legalább a támadásokat szinte a kezdetétől mutatja meg, így értékelhetőbb képet kapunk:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 14:53 | Sorszám: 2106
Nem sok. Mi van Radóval? Ott van a két megszellőztetett brazil.
Remélem tavaszra ütünk mindenkit.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 14:07 | Sorszám: 2105
TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A FERENCVÁROSNÁL
Érkezők: –
Kölcsönbe érkezők: –
Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek: Popov Patrik, Haris Attila
Kiszemeltek: Elek Ákos (DVTK), Hajnal Tamás (szabadon igazolható)
Távozók: –
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatértek klubjukhoz: –
Távozhatnak: –
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/atigazolas-figyelo-2379317
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 13:03 | Sorszám: 2104
nagy kincs lehetne, ha jobb lenne az erőnléte és kevésbé sérülékeny lenne, a technikája megvan ami manapság nagy dolog.
Vigyázni kéne rá.
Köszi a videót.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 12:42 | Sorszám: 2103
Holman oktatott tegnap egy lilát:

Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 11:34 | Sorszám: 2102
Sőt, 100%, hogy a tévé miatt van, mi más ?
De ez nem normális és komoly kárt okoz a klubnak.
16 órakor augusztus elején, lehetett volna 40 fok is.
20 órakor nov 28án ? lehetett volna -10 fok is.
A családokat a lelátóra kampány nevében ?

Én imádtam a rádiós körkapcsolásokat.
Talán az azonos kezdés ma már nem lehet. hisz hatalmas pénzt fizettek a meccsekért, de ésszel kéne azért. Hétvégén 14 órától lehetne és max 17 óráig kezdődhetnének.
A Fradira sok vidéki szurkoló is jár, a 20 órás kezdés nekik eleve lehetetlen.



mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 11:30 | Sorszám: 2101
Sajnos a tévéközvetítések miatt lehet ez. Én egyáltalán nem bánnám, ha nem lehetne otthonról nézni, vagy csak felvételről. Mindjárt tömöttebb lelátóról beszélhetnénk. Én visszahoznám a kizárólag szombati meccsnapokat, azonos kezdéssel, s mehetne a Kossuthon (vagy bármelyik közszolgálati adón) a körkapcsolás.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 11:25 | Sorszám: 2100
ez a kecskemét elleni bajnokira meg az előző meccsre vonatkozott, nem a ligakupára.
Turáni
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 03. 11:24 | Sorszám: 2099
mondjuk az mlszt sem értem, miért kell két nappal december előtt este nyolckor meccset kezdeni.
nyáron augusztusban meg egymás után 16 órakor kezdődtek a meccseink.
Mázli volt, hogy nem volt igaz nyár.

De nyáron 16 órakor, télen 20 órakor a kezdés ?
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...