07:06:15
 Frissítés
Keresés
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
Találatok száma: még 1
... Elejére 2. lap 
Téma: Kérés a moderátorhoz (7)
kaleba
Olvasta: 1 | Válasz | 2007. július 16. 13:45 | Sorszám: 811
Kaleb nevem úgy tünik, letiltva, anélkül, hogy ennek a moderációs üzenetek közt nyoma lenne.<P>Nem kívánok más néven visszajönni, jó nekem az eredeti is. Ezt a nicket csak a moderáció tisztázása kedvéért nyitottam.<P>Természetesen nem javasoltam egyetlen olvtárs akasztását sem, ez szimpla hazugság. Ha ezért tiltott volna le a modera, titokban és nem jelzett időre, ez igazságtalan, ezért a rágalmazómat kellett volna büntetnie. Amit javasolok, az a mai, 2007-es Németországi büntetőjogszabályoknál enyhébb hazai szabályozás. Ez gondolom a gondolán nem lehet bűn. <P>Azon meg nem értem, miért kell megsértődni, hogy ha valaki neonáci - újnyilas, ahogy tetszik honlapot mint kétségtelen igazságot idéz, akkor ezt ilyen formán szóvá teszik. Naivitásról szó sem lehet, a következetesség mián. Meg félreértésről sem, ha egy honlap egy az egyben klasszikus nyilas irásokat tartalmaz, pl. Fiala Ferenctől, meg klasszikus nyilas szövegeket, azt lehet becsületes, demokratikus meggyőződésű honlapnak nevezni, de ez nem lenne fair.<P>Szóval: kérem hozzászóllásaim elolvasását, megítélését és kérem vissza nick-emet.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...